Faqja kryesore | Regjistrohu Falas | Identifikohuni i Mirëpritur Guest | RSS
Menuja Krysore
kategoritë Neni
    
Shkruani nese keni ndonje Kerkes
200
Kategorit e Kanalit
    
    
Sondazhi Ynë
Cka ju pëlqen më së shumti në faqën tonë
Total of answers: 8
Statstikat e webit

Gjithsej online: 1
Vizitorë: 1
përdoruesit: 0
identifikohuni
Main » Video » My videos

Pastërtia në Islam - Dr. Shefqet Krasniqi

00:25:55
Views: 0 Added by: Admin Admin 
Entry description:

Es-Selamu Alejkum | 24.05.2013http://www.adhuroallahun.at.ua &ahttp://www.islamifejaevertete.comParaqet Ligjëratë Islame:"Pastërtia në Islam"Ligjërues: Hoxhë Dr. Shefqet Krasniqi (Imam nga Prishtina)E lusim All-llahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga këto që dëgjojmë. Aminhttp://www.islamifejaevertete.comEs-Selamu alejkum ju lutem që ta shpërndani këtë video aq sa të keni mundësi nëpër webfaqet tuaja, nëpër profilet dhe faqet tuaja në facebook, në shoqerinë tuaj përmës emailit si dhe nëpër vet youtubes duke e download-uar këtë video dhe upload-uar tek kanali juaj por me KUSHT QË TË MOS NDRYSHOHET ASGJË NË KËTË VIDEO, AS LOGOJA AS ZGJATJA AS ASGJË TJETER, kush e shkelë këtë ka bërë dicka të ndaluar!©Iniciativa "ISLAMI feja e Vertete"Për më shumë video të kliko këtu:http://www.youtube.com/islamifejaever...Për t'u abonuar që të përfitoni nga videot tona kliko këtu:http://www.youtube.com/subscription_c...Për këshilla dhe sugjerime na shkruani këtu:islamifejaevertete@gmail.comPër më tepër kthejuni ueb-faqës zyrtare:http://www.islamifejaevertete.comAllahu ju shperblefte per kontributin tuaj!!!

Language: Русский
Video runtime: 00:25:55
Author: ISLAMI feja e Vërtetë
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]
Copyright AdhuroAllahun.at.ua © 2018
Create a free website with uCoz